KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13385255
nr 1338 5255
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 172/220. Motivet: 50x34cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:27:15
27/7 18:22:15